RK73H2BTTD6651F
MFR.Part #
RK73H2BTTD6651F
JLCPCB Part #
C7050645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS