RN731ETTP2201F25
MFR.Part #
RN731ETTP2201F25
JLCPCB Part #
C3948678
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS