RN73R2ETTD7961A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD7961A10
JLCPCB Part #
C4338956
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS