HV73V2BTTD1214F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1214F
JLCPCB Part #
C4215825
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS