RN731ETTP1962B25
MFR.Part #
RN731ETTP1962B25
JLCPCB Part #
C4294309
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS