RK73G1ETTP19R1F
MFR.Part #
RK73G1ETTP19R1F
JLCPCB Part #
C2577861
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS