RN731ETTP7962B25
MFR.Part #
RN731ETTP7962B25
JLCPCB Part #
C4318365
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS