SG73S1ERTTP1150F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1150F
JLCPCB Part #
C5894433
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS