RN731ETTP1872F25
MFR.Part #
RN731ETTP1872F25
JLCPCB Part #
C3985884
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS