ERA-2VRB1371X
MFR.Part #
ERA-2VRB1371X
JLCPCB Part #
C1863311
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS