RK73H2ATTD2492F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2492F
JLCPCB Part #
C830384
Description
-55℃~+155℃ 150V 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS