RN731JTTD96R5B25
MFR.Part #
RN731JTTD96R5B25
JLCPCB Part #
C4338012
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS