RN731JTTD2102B05
MFR.Part #
RN731JTTD2102B05
JLCPCB Part #
C4252513
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS