ERA-2VEB4991X
MFR.Part #
ERA-2VEB4991X
JLCPCB Part #
C1861689
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS