RN73R2BTTD32R8B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD32R8B25
JLCPCB Part #
C2549443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS