RN731ETTP1520F25
MFR.Part #
RN731ETTP1520F25
JLCPCB Part #
C4303905
Description
-55℃~+155℃ 152Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS