RN73R1JTTD1890C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1890C50
JLCPCB Part #
C2520068
Description
-55℃~+155℃ 100mW 189Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS