RN73R2ETTD1110F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1110F100
JLCPCB Part #
C2605454
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS