RN731ETTP1372D50
MFR.Part #
RN731ETTP1372D50
JLCPCB Part #
C3987329
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS