SG73S1JRTTD685J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD685J
JLCPCB Part #
C6483930
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS