RN73R1JTTD56R0D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD56R0D50
JLCPCB Part #
C2497287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56Ω 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS