RN732BTTD8450B50
MFR.Part #
RN732BTTD8450B50
JLCPCB Part #
C4180992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS