RN731ETTP1372B25
MFR.Part #
RN731ETTP1372B25
JLCPCB Part #
C3976402
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS