RN73H2ATTD6490C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6490C50
JLCPCB Part #
C4256743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS