RN73H1JTTD1522B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1522B10
JLCPCB Part #
C4299671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS