RN731ETTP1332F25
MFR.Part #
RN731ETTP1332F25
JLCPCB Part #
C4047407
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS