SG73P2E1RTTD2262D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2262D
JLCPCB Part #
C5751282
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS