RN731ETTP1270B25
MFR.Part #
RN731ETTP1270B25
JLCPCB Part #
C4326502
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS