RN73H2ETTD1520F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1520F100
JLCPCB Part #
C4099055
Description
-55℃~+155℃ 152Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS