RN73H2ETTD5052D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5052D50
JLCPCB Part #
C4351777
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS