RN731ETTP1091C25
MFR.Part #
RN731ETTP1091C25
JLCPCB Part #
C4178923
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS