RN73H1JTTD4021D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4021D50
JLCPCB Part #
C3915986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS