RN731ETTP1010B50
MFR.Part #
RN731ETTP1010B50
JLCPCB Part #
C4045298
Description
-55℃~+155℃ 101Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS