SG73P2ARTTD105G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD105G
JLCPCB Part #
C7079098
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS