SG73S2ERTTD2001F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2001F
JLCPCB Part #
C6222471
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS