RN731ETTP1070B50
MFR.Part #
RN731ETTP1070B50
JLCPCB Part #
C3981503
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS