RN73H2ETTD6261C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6261C25
JLCPCB Part #
C4271902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.26kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS