RK73G2ATTD4120F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4120F
JLCPCB Part #
C6181986
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS