RN73R2BTTD2840F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2840F10
JLCPCB Part #
C4251253
Description
-55℃~+155℃ 250mW 284Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS