RN73R1JTTD7962F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7962F25
JLCPCB Part #
C4162711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS