RK73H3ATTE8R45F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8R45F
JLCPCB Part #
C2581902
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS