RN732BTTD2740D50
MFR.Part #
RN732BTTD2740D50
JLCPCB Part #
C4051103
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS