RK73H2BRTTD3092F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3092F
JLCPCB Part #
C6396457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS