RK73H3ATTE2R15F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2R15F
JLCPCB Part #
C2581908
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS