RK73H3ATTE8452D
MFR.Part #
RK73H3ATTE8452D
JLCPCB Part #
C2583690
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS