RK73H2BRTTD6653F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6653F
JLCPCB Part #
C6270683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS