RK73H2BRTTD1203F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1203F
JLCPCB Part #
C6649296
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS