RN732BTTD1230B10
MFR.Part #
RN732BTTD1230B10
JLCPCB Part #
C4054462
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS