RK73H3ATTE8450F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8450F
JLCPCB Part #
C6649812
Description
-55℃~+155℃ 1W 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS