RK73H2BRTTD2372D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2372D
JLCPCB Part #
C7050456
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS